Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

15-01-2021

Zimowa wioska maluszków

Dziś maluszki bawiły się sztucznym śniegiem. Przyniosło nam to wiele radości ;) Zbudowaliśmy zimową wioskę dla naszych zwierzątek, ulepiliśmy bałwanki. Jak się Wam podoba?

14-01-2021

Międzynarodowy dzień śniegu w młodszej grupie żłobkowej

Wesoło idzie na spacer zima, za rączki małe bałwanki trzyma, gdy się zaśmieje, śnieg z nieba leci, aby na sankach, śmiały się dzieci.

13-01-2021

Dzień mleka - maluszki

Mleko zdrowe jest i białe Żeby rosły dzieci małe Żeby mocne były kości I dodaje nam mądrości. Piją mali, piją duzi Mleko nigdy się nie znudzi Jeśli mleko będziesz pił Długie lata będziesz żył !

12-01-2021

Zabawy ruchowe w młodszej grupie

Dziecko do swojego prawidłowego rozwoju potrzebuje około 5- 6 godzin ruchu dziennie. W naszym żłobku w jak największym stopniu staramy się zaspokajać naturalną potrzebę ruchu wszystkich dzieci. W zdrowym ciele zdrowy duch !

12-01-2021

Szalona krowa

Widziałem dziś szaloną krowę ona ma bardzo dużą głowę i nogi krzywe niesłychanie tańczy na trawiastym dywanie. Czasami się porusza naprzód ale najczęściej sunie tyłem z miejsca się krową zachwyciłem gdy ją w tym tańcu zobaczyłem

12-01-2021

Dzień bałwana

Stoi bałwan w kapeluszu Nic nie słyszy, nie ma uszu Ślepki z węgla, patrzą krzywo Krzyś ulepił takie dziwo.

12-01-2021

Kolorowanki

Ćwiczenia rączek czyli uczymy się kolorować kredką.

12-01-2021

Wigilia Maluszków

Wspomnienia naszej cudownej wigilii.

10-01-2021

Ptaki zimą

Rozmowa z dziećmi o zimujących ptaszkach oraz prezentacja wyglądu i nazw ptaków takich jak: wróbel, sikorka i wrona. Dzieci poznały jakie są przysmaki i głosy poszczególnych ptaszków.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...