Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

31-03-2020

Dzień kobiet młodsza grupa żłobkowa

Jeszcze jest w ogródku zima puste grządki i rabatki, a nam przecież na Dzień Kobiet potrzebne są kwiatki. Gdybym czerwone róże miał, to naszej Pani dziś bym dał. Bo się nasza Pani...

31-03-2020

Pingwinki w wykonaniu młodszej grupy żłobkowej

O pingwinku podróżniku Siedzi pingwin na brzegu i marzy o słoneczku gorącym i plaży. Dość ma mrozu i śniegu dokoła, czas stąd ruszać, przygoda już woła. I choć pomysł się wyda wam...

08-03-2020

Zajęcia ogólnorozwojowe z Natalią Weidner

Zajęcia ogólnorozwojowe mają na celu wspomaganie wszechstronnego rozwoju dziecka, jego osobowości i uspołecznienia poprzez korygowanie zaburzonych percepcji.

08-03-2020

Kolorowe pomponiki

Kreatywne zabawy z pomponikami z użyciem pęsety to najlepsza forma do ćwiczeń prawidłowego chwytu. Zabawa ta wiąże się z dużą precyzją. Dziecko musi zrozumieć ruch zaciskania i puszczania, który jest jednocześnie ruchem napinania i rozluźniania ręki.

08-03-2020

Wielkie pranie

Zabawa muzyczna z interpretacją ruchową piosenki pt. Praczki. Wieszamy pranie - zabawa sprawnościowa, w której dzieci za pomocą klamerek przypinają do rozwieszonych sznurków pranie.

01-03-2020

Niedźwiedź Polarny

Grube futro, zamieszkuje Arktykę i jest największym żyjącym współcześnie niedźwiedziem. Mowa tu o niedźwiedziu polarnym. Z okazji Światowego Dnia Niedźwiedzia Polarnego dzieci wykonały pracę plastyczną. Zapraszamy do oglądania prac.

01-03-2020

Dzień Dinozaura

26 lutego spędziliśmy wspaniały dzień w świecie dinozaurów. Tego dnia zorganizowaliśmy dla dzieci ciekawe zajęcia i zabawy: czytaliśmy bajki, chodziliśmy po śladach i w butach dinozaurów, szukaliśmy ich w jaskiniach.

01-03-2020

Metoda Montessori

Rysowanie w kaszy to nie tylko forma rozrywki, ale także doskonałe ćwiczenie multisensoryczne. Koordynuje rękę i oko, wspomaga motorykę małą oraz jest wstępem do nauki pisania. Taca oraz kasza manna w połączeniu z kreatywnością dzieci okazała się twórczym, ciekawym zajęciem.

29-02-2020

Pojazdy

Mam w szufladzie resoraka, Czerwonego kadilaka, Lśniący zderzak, wielkie koła, Pojeździmy ? do mnie woła... Kierownica, gaz, hamulec, Wyobraźni muszę ulec, Wsiadłem weń i mimochodem, Jadę swoim samochodem !!!

29-02-2020

Dzień kota w młodszym żłobku

Kotek Puszek z czarną łatką Dziś w przedszkolu był z Agatką A z kieszeni u fartuszka Wyglądały małe uszka Nagle ruszył się fartuszek Na podłogę skoczył Puszek Teraz kotku będziesz z nami My już...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...