Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

20-12-2020

Malowanie na stretch-folii

Malowanie sprzyja rozwojowi dziecka i stanowi dobrą zabawę plastyczno-sensoryczną. To z kolei przekłada się na wzmocnienie poczucia własnej wartości.

20-12-2020

Wigilia

16 grudnia w naszym żłobku odbyła się Wigilia. Dzieci ubrane w odświętne stroje w tym wyjątkowym dniu wspólnie kolędowały, dzieliły się opłatkiem oraz zjadły wspólny wigilijny obiad przy pięknie nakrytym stole.

20-12-2020

Rytmika

Zabawy muzyczno-ruchowe przy piosenkach o tematyce świątecznej i zimowej ,,Wesoła choinka’’ i ,,Śniegowe płatki’’.

20-12-2020

Ćwiczenia koordynacji wzrokowo-ruchowej

Koordynacja wzrokowo ruchowa jest to umiejętność łączenia tego, co oczy widzą z tym co dłonie wykonują. Taka koordynacja jest niezbędna do wykonywania wielu czynności takich jak: pisanie, rysowanie, manipulowanie. Nasza zabawa to manipulowanie pudełkiem tak, by piłeczka wpadła do otworu.

12-12-2020

Ubieramy choinkę

Dzień ubierania choinki w naszej grupie jest wyjątkowy. Dzieci z wielkim zaangażowaniem zawieszały ozdoby, a gdy choinka była pięknie udekorowana, to w naszej Sali zapanował świąteczny nastrój.

12-12-2020

Pieczemy pierniczki

Dzisiaj w naszym żłobku unosił się zapach korzennych przypraw. Był to pracowity dzień, bowiem dzieci piekły pierniczki. Poznały składniki i sposób wykonania ciasta.

12-12-2020

Portret Mikołaja

Praca plastyczna. Dzieci przyklejały na talerzyku oczka, nosek, brodę i czerwoną czapeczkę. Portrety Mikołaja zostały wywieszone w szatni.

11-12-2020

W oczekiwaniu na... Mikołaja

W czwartek 4 grudnia odwiedził nas nie byle kto,bo PRAWDZIWY ŚWIĘTY MIKOŁAJ !!! Mikołaj przychodzi zawsze do grzecznych dzieci ( i nie tylko dzieci) więc czemu miałby pominąć nasz ciepły...

11-12-2020

Maluszki poznają kolory

Maluszki poznają kolory: żółty, czerwony, zielony. Uczą się je nazywać oraz sortować w odpowiednie miejse.

11-12-2020

Kolorowe parasolki

Parasolki rozłożone, nad głowami roztańczone. Wciąż kołyszą się na wietrze, co im zagra dziś powietrze? Kolorowe, purpurowe, żółto- białe i czerwone. Tyle wzorów mają też ile barw w...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...