Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

09-02-2020

Zimowe okno

Praca plastyczna przedstawiająca okno z zimowym widokiem. Na niebieską kartkę dzieci przyklejały z pasków białego papieru okienko i śnieg, a paluszkiem odbijały białe śnieżynki. Zajęcia miały na celu rozwijanie własnej inwencji twórczej i doskonalenie sprawności plastycznych .

09-02-2020

Domek z koca

Dzieci chętnie bawią się w budowanie domku z koca. Taki domek jest ulubionym miejscem do wspólnych zabaw, a jednocześnie daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa.

03-02-2020

Dzień Babci i Dziadka

31 stycznia w naszym żłobku odbyło się spotkanie z okazji Święta Babci i Dziadka. Licznie przybywający goście zasiedli przed sceną i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu.

03-02-2020

Kwiatki dla babci i dziadka

Kolorowa praca plastyczna z motywem kwiatowym. Wycięte elementy różnokolorowych kółek z papieru dzieci przyklejały na kartkę za pomocą kleju. To pierwszy etap pracy plastycznej.

31-01-2020

Woreczki sensoryczne

Na zajęciach Nasze maluszki bawiły się woreczkami sensorycznymi. Woreczki były wypełnione żelem (np. do włosów), w którym były umieszczone małe guziki. Na woreczkach narysowne były...

31-01-2020

Laurki dla Babci i Dziadka

Kocham mocno Babcię, Dziadka To nie żarty moi mili Dzisiaj im życzenia składam By sto latek jeszcze żyli! Dzieciaczki z grupy młodszej wykonały przepiękne laurki z okazji Dnia Babci i Dnia...

31-01-2020

Bal Karnawałowy w żłobku młodszym

20 stycznia odbył się u maluszków długo wyczekiwany Bal Karnawałowy. Tego dnia Nasze maluszki były zabawnie i pomysłowo przebrane, a barwny wystrój sali, na której było pełno...

25-01-2020

Filharmonia "Karnawał Misia"

W czwartek w przedszkolu odbył się koncert muzyki, grany przez muzyków z Filharmonii z Jeleniej Góry. Dzieci poznały brzmienie dźwięków i nazwy instrumentów.

25-01-2020

Zabawa z plasteliną

Ćwiczenia sprawności ruchowej palców, dłoni i nadgarstka. Zabawa z plasteliną to idealny sposób na poprawę umiejętności związanych z motoryką małą.

25-01-2020

Bal Karnawałowy

W poniedziałek 20 stycznia w żłobku odbył się bal karnawałowy. Wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...