20-06-2023

Lekcje z pracownikiem banku PKO BP

Na przełomie maja i czerwca uczniowie klasy 2a, 2b, 2c i 3c uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych przez panią Angelikę Rużańską, pracownika PKO BP w Lubaniu.

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW – WIELKI SUKCES UCZNIÓW SP NR 2 W LUBANIU

12 maja 2023 r. odbył się Finał VI Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników. Drużynę Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaniu reprezentowały uczennice: Agata Dzioba, Kornelia Kuchmistrz i Magdalena Ruban.

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW – WIELKI SUKCES UCZNIÓW SP NR 2 W LUBANIU

TYDZIEŃ BIBLIOTEK W SP NR 2 W Lubaniu

Znamy wyniki gry czytelniczej zorganizowanej przez bibliotekę szkolną z okazji Tygodnia Bibliotek.

19-05-2023

Na przełomie lutego i marca odbył się Ogólnopolski Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny pt. „Moje oczy widzą coś pięknego” organizowany przez Świetlicę w Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Sochaczewie. Tematyka pracy dotyczyła piękna, które dziecko widzi własnymi oczami.

28-04-2023

DZIEŃ ZIEMI z SENIORAMI W SP 2

W związku z obchodami Dnia Ziemi społeczność naszej szkoły, we współpracy ze Stowarzyszeniem Nasza Szkoła, zorganizowała spotkanie dedykowane SENIOROM. Tematyka była poświęcona energooszczędności, a także zanieczyszczeniu światłem.

25-04-2023

SUKCESY W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE

Uczniowie klasy I b zostali laureatami XI Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego w kategorii klas I – IV.

18-04-2023

60 urodziny Bolka i Lolka pod hasłem „Przygody Bolka i Lolka”

W miesiącu lutym świetlica szkolna wzięła udział w międzynarodowym konkursie plastycznym z okazji 60 urodzin Bolka i Lolka pod hasłem „Przygody Bolka i Lolka” w ramach międzynarodowego projektu czytelniczego „Magiczna moc bajek” organizowanego przez Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle.

05-04-2023

Światowy Dzień Poezji w bibliotece SP nr 2 w Lubaniu

21 marca obchodzimy Światowy Dzień Poezji. Z tej okazji biblioteka szkolna zorganizowała atrakcje czytelnicze dla uczniów.

05-04-2023

Czytelniczki z SP nr 2 w Lubaniu Mistrzami Województwa

Mamy TO! Mistrzostwo Województwa Dolnośląskiego w VI Ogólnopolskim Konkursie Wielka Liga Czytelników zdobyły uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaniu: Agata Dzioba, Kornelia Kuchmistrz, Magdalena Ruban.