Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 4

Aktualności:

29-05-2020

#zdalnie też jest fajnie- spotkanie z aktorką

Każdemu z nas codziennie towarzyszą różne emocję. Często nie potrafimy sobie z nimi poradzić, szczególnie teraz, kiedy przyszło nam zmierzyć się z nową rzeczywistością. Nauczanie zdalne stało się wyzwaniem dla wszystkich- dzieci, nauczycieli i rodziców.

28-05-2020

Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Ogólnego przyznała stypendia.

Ogólnopolski Program Stypendialny USKI Polska dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych w roku szkolnym 2019/2020 przebiegał pod hasłem: „ZDOBYWAJ WIEDZĘ I ŚWIAT”.

05-05-2020

PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ ZWIĄZANYCH Z 229 ROCZNICĄ UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA 1791 r.

Kolejne rocznice uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja 1791 to bardzo ważne daty dla każdego Polaka, dlatego w naszej szkole co roku organizujemy uroczystości poświęcone upamiętnieniu tego wydarzenia.

05-05-2020

Masz tę moc! - darmowa książka elektroniczna o koronawirusie dla dzieci

Wydawnictwo Olesiejuk przekazuje darmową książkę powstałą we współpracy z wieloma autorami, a zilustrowaną przez Ewę Podleś.

05-05-2020

Dostęp do lektur szkolnych

W oczekiwaniu na decyzję o wznowieniu działalności bibliotek publicznych, a tym samym bibliotek szkolnych publikujemy adresy stron bibliotek cyfrowych oferujących darmowy dostęp do szkolnych lektur oraz innych źródeł (wyłącznie legalnych). Zachęcamy do skorzystania z nich!

29-04-2020

Akcja społeczno – edukacyjna „Żonkile”

Nasza szkoła wzięła w tym roku udział w ósmej już edycji akcji społeczno-edukacyjnej „Żonkile”, zorganizowanej przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

09-04-2020

Jak zadbać o zdrowie psychiczne w czasie pandemii?

W ostatnim czasie przychodzi nam się konfrontować z nową i zupełnie niestandardową sytuacją. Jak to zwykle w takich sprawach bywa, nie do końca wiemy, jak sobie radzić ze świeżo zaistniałym stanem otaczającej nas rzeczywistości i poszukujemy rozwiązań, które mogłyby usprawnić nasze działanie.

06-04-2020

Cyberprzemoc – stosuj się do zaleceń, unikniesz problemów w sieci

Cyberprzemoc to takie zachowanie, które krzywdzi emocjonalnie drugiego człowieka. Osoby, które stosują cyberprzemoc używają do tego celu Internetu albo telefonów komórkowych.

02-04-2020

Wspieramy dzieci, ale nie wyręczamy

Rodzic nie chodzi do szkoły, ale dzielnie i odpowiedzialnie powinien wpierać swoje dziecko w edukacji .

02-04-2020

Sposoby na zachęcenie dziecka do rozmowy z rówieśnikami podczas pandemii koronawirusa

Większość z nas nie potrzebuje dowodów naukowych, by wiedzieć, że pielęgnowanie przyjaźni jest ważne. A to właśnie silne więzi społeczne mają największy wpływ na długość życia, zdrowie i poczucie szczęścia.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...