Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Lubię Lubań

Kalendarium

Miasto

26-01-2021

Starania o nowe punkty szczepień

W trosce o zdrowie mieszkańców burmistrz podjął kroki w sprawie utworzenia dodatkowych punktów szczepień w Lubaniu. Czekamy na decyzje miejscowych przychodni zdrowia.

Film video
08-01-2021

Poznaj i pokochaj. Lubań

"Poznaj i pokochaj. Lubań" to film promujący walory Lubania, który został zrealizowany przez lubańską młodzież uczącą się w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu. 

Film video
18-01-2021

Jak zgłosić chęć zaszczepienia się przeciw COVID-19?

Od 15 stycznia możesz zgłosić chęć zaszczepienia się przeciw COVID-19 przez formularz online. W momencie, kiedy szczepienia będą dostępne dla Twojej grupy - dostaniesz maila.

Oświata

25-01-2021

Konkurs plastyczno-cyfrowy dla szkół nt. Funduszy Norweskich i EOG "O tym się wie"

Wystartował konkurs dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych na cyfrową pracę plastyczną! Do wygrania dla szkół pracownie multimedialne (z laptopami).

23-01-2021

Dzień Babci i Dziadka w Słonecznym Przedszkolu

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Dzieci z Naszego Przedszkola, niestety nie mogły jak co roku zaprosić swoich drogich...

Kultura i sport

21-01-2021

Program „Równać Szanse” również w Lubaniu

Dobra wiadomość na początek roku. Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lubaniu otrzymała grant z Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży w ramach programu „Równać Szanse”.

Film video
19-01-2021

Mapa Zabytków Techniki Dolnego Śląska dostępna w Informacji Turystycznej w Lubaniu

Najnowsza publikacja Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego – Mapa Zabytków Techniki na Dolnym Śląsku – prezentuje wyjątkowe skanseny, muzea, zabytkowe parki maszynowe, czynne zakłady produkcyjne czy budynki użyteczności publicznej w naszym regionie.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...