Lubię Lubań

Film video
13-03-2024

Wideoinformator 13 marca 2024 roku

W dzisiejszym wideoinformatorze powiemy o rozbudowie trasy rowerowej oraz Dniu Kobiet.

14-03-2024

Rozświetlimy Lubań

Audyt energetyczny oświetlenia przy drogach wewnętrznych, placach i parkingach na terenie Lubania gotowy. Czas na wyłonienie wykonawcy zadania.

14-03-2024

Lubań stroi się na Święta

Kojarzące się z wielkanocnymi zwyczajami kolorowe pisanki, zajączki, a nawet pokaźny koszyczek ze święconką pojawiły się dziś w Lubaniu, wywołując uśmiechy na twarzach mieszkańców w każdym wieku.

18-03-2024

Konkurs "Kartka Wielkanocna" w SP4

11 marca odbyły się eliminacje szkolne konkursu plastycznego "Kartka Wielkanocna". Na konkurs wpłynęły 34 prace - każda oryginalna, starannie wykonana, prezentująca różne techniki plastyczne.

17-03-2024

Dzień Motyla

14 marca obchodzony jest Dzień Motyla. Celem zajęć w tym dniu było rozbudzenie zainteresowań przyrodą oraz wzbogacenie wiedzy na temat motyli. Dzieci wkładały motyle duże i małe do odpowiednich domków. Na koniec zajęć dzieci wykonały prace plastyczne, które były tematycznie związane z kolorowym światem motyli.

Kultura i sport