Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Lubię Lubań

Kalendarium

Miasto

Oświata

24-09-2020

Wiwat Jesień!

Początek jesieni to doskonała okazja do barwnego korowodu i wielu jesiennych zabaw, tak też było w naszej ,,dwójeczce”, a 23 września br., dominującymi kolorami były: żółty, pomarańczowy, czerwony i brązowy.

22-09-2020

Ogród z klasą - obserwatorium przyrodniczym

Lubańska „Jedynka” może pochwalić się pięknym zagospodarowaniem terenu zielonego wokół budynku szkoły. Od długiego czasu na szkolnym podwórku tworzyliśmy ogród pełen bujnych roślin. Udało się! Pomysł, by uczniowie nie tylko sadzili i pielęgnowali rośliny,...

Kultura i sport

18-09-2020

Dla pszczół

16 września w centrum Lubania miało miejsce wydarzenie edukacyjne. Zrealizowano część projektu pn. „Dla pszczół – współpraca transgraniczna na rzecz zachowania siedlisk zapylaczy”.

16-09-2020

"Mój świat za 15 lat" - konkurs

Z okazji 15-lecia firmy PONAR Lubań oraz 800-lecia Miasta Lubań zapraszamy do konkursu na pracę plastyczną pt. "Mój świat za 15 lat" – czyli jak wyobrażasz sobie świat, otoczenie, rodzinę, siebie za 15 lat.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...