02-10-2012

Dnia 24.09.2012 r. dzieci z grupy III i IV wraz ze swoimi paniami witały Panią Jesień w naszym przedszkolu.Przedszkolaki w tym dniu miały na sobie ubranka w jesiennych kolorach i fantastyczne nakrycia głowy – za co serdecznie dziękujemy rodzicom.

Wykonaliśmy piękny kapelusz i korale dla Pani Jesieni, układaliśmy jesienne bukiety i kompozycje z kasztanów i żołędzi. Przyniesione dary jesieni stały się wspaniałym ,,materiałem” do przeliczania i klasyfikowania oraz wzbogaciły kąciki przyrody w naszych salach. Teraz będziemy szukać jesieni podczas naszych leniwych spacerków. Cóż, żegnaj lato na rok!