24-09-2019

W piątek 20 września dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Lubaniu świętowały Dzień Przedszkolaka pod hasłem „ Zdrowo i sportowo”.

W naszym przedszkolu odbyła się PRZEDSZKOLIADA- fabularyzowane zajęcia sportowe, których motywem przewodnim była piłka. Przedszkolaki w sportowych strojach wzięły udział w niezwykłej zabawie w sport, zgłębiając tajniki piłki nożnej, siatkówki, koszykówki oraz piłki ręcznej. Przewodnikiem po świecie sportu był sympatyczny kangur Gracjan. Dzieci zostały przyjęte do drużyny kangura, która wykonywała różne sportowe misje. Wszystkie przedszkolaki zostały nagrodzone naklejkami oraz medalami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację Przedszkoliady.

M.R.