Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
15-10-2019

Informujemy, że 22 października 2019 r. (wtorek) w Jeleniej Górze odbędzie się szkolenie pt. „Zasady i tryb dokonywania zamówień publicznych w projektach dofinansowanych z Funduszy Europejskich 2014-2020”.

Na szkolenie zaprasza Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego -  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze. Szkolenie jest finansowane w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ta tematyką.

Szkolenie odbędzie się w godzinach 9.00 - 15.00 (rejestracja od  godz. 8.30)  w siedzibie  Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze, Plac Ratuszowy 32/32 i prowadzone będzie przez zewnętrznego eksperta z dużym doświadczeniem z zakresu zamówień publicznych.

Program szkolenia przewiduje następujące zagadnienia: 

  1. Zasady i tryby udzielania zamówień publicznych.
  2. Warunki udziału w postępowaniu.
  3. Rozeznanie rynku i szacowanie wartości zamówienia.
  4. Opis przedmiotu zamówienia.
  5. Zasada konkurencyjności.
  6. Umowy w sprawie zamówień publicznych.
  7. Dokumentowanie zamówień publicznych.
  8. Kontrola i konsekwencje naruszenia przez beneficjentów funduszy unijnych przepisów dotyczących zamówień publicznych.

W celu uczestnictwa w szkoleniu prosimy dostarczyć lub przesłać wypełnione i podpisane zgłoszenie (w załączeniu) na adres e-mailowy: pife.jeleniagora@dolnyslask.pl w terminie do dnia 20.10.2019 r.
W przypadku szczególnych potrzeb na szkolenie lub pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 75 76 49 466.
Szkolenie jest bezpłatne. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. 

Zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego -  Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich: http://rpo.dolnyslask.pl/wiadomosci/    oraz strony Ministerstwa Rozwoju:   http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/wiadomosci/#

Niezależnie od powyższego uprzejmie   informujemy, że w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze możliwe są również konsultacje bezpośrednie oraz  organizowane są spotkania informacyjne dla potencjalnych beneficjentów. Na ww  stronach  umieszczane są  informacje dot. m.in. organizowanych spotkań, mobilnych punktów informacyjnych czy szkoleń.

Pliki do pobrania:

zgłoszenie

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...