16-10-2019

Pomimo słoty i wiatru Jesień zawitała do naszej szkoły w słonecznych barwach, okraszonych wyjątkowym gestem serca. Oto przy kompleksie boisk „Orlik” pojawił się nowy nabytek – wiata wyposażona w krzesła i stoły.

Jej posiadanie od dłuższego czasu było naszym cichym marzeniem. Teraz, obok ścieżki sensorycznej, stanęła „wiata artystyczna”, z której nasi uczniowie będą mogli korzystać nie tylko w trakcie przerw, ale również podczas zajęć twórczych i integracyjnych. Już dziś cieszymy się na myśl o nowych wrażeniach, których doświadczymy.

Bardzo serdecznie dziękujemy naszemu Sponsorowi oraz Wykonawcom wiaty. Wszyscy Państwo macie złote serca i jesteście przyjaciółmi Szkoły Podstawowej nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu.

Elwira Wojtusik