05-11-2019

17 października w Szkole Podstawowej nr 4 w Lubaniu kolejny już raz odbył się jesienny piknik tematyczny.

Była to integracyjna impreza społeczności związanej z „Czwórką” – uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników obsługi  i sympatyków szkoły pod hasłem „Zdrowo i sportowo”. Na szkolnym placu rozstawione zostały stoły a na nich zagościły smakowite, zdrowe potrawy i przekąski  wykonane przez dzieci, rodziców i nauczycieli. Atrakcją tego popołudnia były także występy naszych uczniów, podczas których mogli zaprezentować swoje talenty. Licznie przybyli rodzice i dziadkowie  stanowili wdzięczną publiczność oraz nie szczędzili grosza na wsparcie szkoły. Dużą popularnością cieszyły się potyczki sprawnościowe, w których można było zdobyć „immunitet gladiatora”.

Serdeczna atmosfera i wysoka frekwencja gości oraz piękna jesienna aura przyniosły radość i satysfakcję wszystkim uczestnikom imprezy.

Dziękujemy wszystkim rodzicom i pracownikom szkoły za wsparcie oraz zaangażowanie w organizację tego popołudnia.

Kwota zebrana podczas pikniku zasiliła konto Rady Rodziców a pieniądze na pewno wzbogacą bazę szkoły zgodnie z oczekiwaniami społeczności szkolnej.

Katarzyna Wergieluk