07-11-2019

Uczniowie klasy 3 b i 3 c wzięli udział w X edycji regionalnego konkursu plastycznego z cyklu „Znam przyrodę mojego miasta i regionu” pt. „Zwierzęta naszych rzek, stawów i jezior” organizowanego przez Muzeum Przyrodnicze w Jeleniej Górze -Cieplicach.

Na konkurs wpłynęło 267 prac z rejonu jeleniogórskiego. Nasi uczniowie zainspirowani wcześniejszymi zajęciami muzealnymi przesłali również przepiękne prace i udało się.

W kategorii klas I-III  Diana Dąbrowska z klasy 3b zdobyła tytuł Laureata  i  zajęła II miejsce za swoją piękną kaczkę krzyżówkę. Z rodzicami 6 listopada 2019 r. odebrała w Cieplicach nagrodę. Gratulujemy.

red. Wioletta Bućko