02-12-2019

Troje ósmoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 4 brało udział w konkursie chemicznym w Zespole Szkół Zawodowych i Technicznych w Jeleniej Górze.

Miłosz Jurga, Kasia Kładnik i Maja Sidor odnieśli sukces, zajmując drugie miejsce. Konkurencja była ogromna- startowało 11 drużyn ze szkół z Jeleniej Góry, Karpacza, Marciszowa i okolic. Nasi uczniowie uzyskali łącznie 121 punktów w dwóch etapach konkursu- najpierw teoretycznym indywidualnym, a potem praktycznym, drużynowym. Uczniom życzymy dalszych sukcesów, a rodzicom gratulujemy zdolnych pociech.

Marta Pastuchewicz