06-12-2019

Wszystkie dzieci kochają Mikołaja, a Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. Dziś z workiem pełnym prezentów przyjechał również do naszego przedszkola.

Przedszkolaki były bardzo szczęsliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko Św. Mikołaja - niektóre troszkę zawstydzone. Oprócz worka pełnego prezentów Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na zakończenie Św. Mikołaj wszystkim dzieciom osobiście wręczał paczki, a w nich - dla każdego coś dobrego. Natomiast dzieci zaprosiły Mikołaja do uczestnictwa i wysłuchania koncetru jaki tego dnia przygotowali muzycy z Filharmonii w Jeleniej Górze.