21-12-2019

20 grudnia 2019 r. młodzi ludzie ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Lubaniu przygotowali Jasełka.

Podczas występu uczniowie recytowali poezję, śpiewali polskie kolędy i pastorałki przy akompaniamencie muzycznym. W klimacie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia ludzkie serca stają się otwarte na drugiego człowieka. Ludzie są dla siebie mili, życzliwi, pełni pokoju i radości jakby za dotknięciem czarodziejskiej różdżki nagle świat stał się lepszy i piękniejszy.

W tę nadchodzącą Świętą Noc Miłości, życzymy wszystkim błogosławieństwa Bożej Dzieciny na każdy dzień Nowego Roku. Niech narodzone Dzieciątko ześle wam łaskę zdrowia, nadziei i spokoju wewnętrznego, a święta niech będą prawdziwym chrześcijańskim przeżyciem oraz spełnieniem nieustannego dążenia człowieka do szczęścia.