23-12-2019

Dzieci z grupy V wprowadziły wszystkich w tę niezwykłą atmosferę świąt. Przygotowały pod okiem swoich pań uroczyste Jasełka, do których bardzo pilnie się przygotowywały. Przedstawienia były wyjątkowe.

Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Miło nam było również gościć ucznia Państwowej Szkoły Muzycznej skrzypka Kordiana Bickiego.  Jasełka obejrzały wszystkie przedszkolaki, pracownicy przedszkola oraz zaproszeni goście – rodzice. Po przedstawieniu wszystkie dzieci wraz ze swoimi paniami połamali się opłatkiem składając sobie nawzajem życzenia.

Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.

Serdeczne podziękowania składamy także rodzicom za przygotowanie tak pięknych strojów dla swoich pociech.

M.B.