14-01-2020

Starszaki z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Lubaniu wzięły tym razem udział w zajęciach warsztatowych w RCEE w Lubaniu. Zajęcia dotyczyły życia jeża a przeprowadziły je znane już dzieciom Panie: pani Agnieszka Łasica i pani Agnieszka Wierzbicka - wybitne znawczynie tematów przyrodniczych.

Dzieci pogłębiły swoją wiedzę o wiele ciekawych informacji dotyczących życia, sposobów odżywiania i niebezpieczeństw, na które narażony jest jeż.
Były „jeżykowe” piosenki i zabawy ruchowe. Dzieci wykonały także prace plastyczną z darów lasu, którą zabrały ze sobą do przedszkola.
Serdecznie dziękujemy Paniom Agnieszkom za bardzo ciekawe i interesujące zajęcia.

M.B.