25-09-2020

Malować każdy może, zwłaszcza pod drzewkiem na dworze. Formaty kartek nas nie ograniczają, a kolorowe farby do zabawy zachęcają. wystarczą farby, dłonie i do malowania trochę ochoty.

Korzystając z pięknej pogody, dzieic z gr III w ramach projektu "Zabawy ze sztuką", wyszły na teren przedszkola na zajęcia plastyczne. Malowanie okazało się świetną zabawą. Na świeżym powietrzu dzieci eksperymentowały z kolorami i wykazywały się niezwykłą inwencją twórczą. Zajęcia w plenerze dostarczyły im wiele pozytywnych emocji.