22-10-2020

W tym roku grupa III przystąpiła do wymiany pocztówkowej pomiędzy przedszkolami z całej Polski.

Celem akcji jest zapoznanie dzieci z różnymi regionami Polski, nawiązanie kontaktu z innymi placówkami, promowanie regionu w którym żyjemy.Z okazji Międzynarodowego Dnia Poczty - 9.10. dzieci   wysłały pocztówki do przedszkoli z różnych województw, które zawierały krótką notatkę o naszym mieście i naszej grupie. Z dnia na dzień kartki docierają również do nas, na które z niecierpliwością czekamy. Wymiana pocztówek stała się doskonałą formą do przybliżenia dzieicom zawodu listonosza, poznanie "drogi" listu, oraz z jakich okazji można wysyłać listy i pocztówki.