16-02-2021

Przyjazna atmosfera, profesjonalna i fachowa opieka, indywidualne podejście do każdego dziecka i jego szeroko pojęte wsparcie,

a także plac zabaw, miasteczko ruchu drogowego, rozległe tereny zielone, ścieżka sensoryczna, kąciki relaksacyjne oraz nauka przez zabawę, odkrywanie i doświadczanie, niezwykłe wycieczki czekają na Państwa Dziecko w naszej Szkole.

Serdecznie zapraszamy od 15 lutego 2021 r. do 12 marca 2021 r. do sekretariatu Szkoły Podstawowej nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu przy ulicy Kopernika 15, by zapisać dziecko do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022.

Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 700-1500, nr telefonu

75 722 22 32. Druki zgłoszenia dziecka będą znajdować się na stronie szkoły http://www.sp4luban.pl/

Serdecznie zapraszamy

Ps. Zachęcamy do odwiedzenia naszej szkolonej strony internetowej www.sp4luban.pl