20-10-2016

Dzień Papieski w Gimnazjum nr 3

Jan Paweł II to uko­chany papież wszyst­kich Pola­ków, dla­tego 16 paździer­nika usta­lono dniem poświę­co­nym pamięci Ojca Świę­tego.

19-10-2016

Teatr dla Szymona

Społeczność Gimnazjum nr 3 oraz aktorzy Teatru PRO-MOTOR z serca dziękują wszystkim darczyńcom, którzy włączyli się w akcję charytatywną wspierającą leczenie ucznia naszej szkoły – Szymona Podczasika.

18-10-2016

Gim 3 w finale powiatowym

11 paździer­nika 2016 r. w Leśnej odbył się pół­fi­nał powia­towy w piłce noż­nej dziew­cząt szkół gim­na­zjal­nych.

13-10-2016

EUROPEJSKI TYDZIEŃ MOBILNOŚCI

Gimnazjum nr 3 w Lubaniu uczestniczyło w imprezie z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności.

12-10-2016

Wyniki wyborów do SU już znane!

Po burz­li­wej deba­cie przed­wy­bor­czej w Gim­na­zjum nr 3 im. Euro­re­gionu Nysa w Luba­niu odbyły się wybory Prze­wod­ni­czą­cego Samo­rządu Ucz­niow­skiego.

04-10-2016

TEATR DLA SZYMONA

Zapraszamy na spektakl charytatywny pt. „Lalka – też człowiek” w wykonaniu Teatru PRO-MOTOR. Tym razem grupa teatralna z Gimnazjum nr 3 zagra na scenie MDK dla kolegi, ucznia naszej szkoły, który od roku zmaga się z chorobą nowotworową.

03-10-2016

Dzień Chłopaka w Gimnazjum nr 3

30 wrze­śnia dla chłop­ców z Gim­na­zjum nr 3 oka­zał się dniem obfi­tu­ją­cym w nie­spo­dzianki. Każdy chło­pak otrzy­mał słodki upo­mi­nek.

29-09-2016

Kampania wyborcza w GIM 3

Od kilku dni w Gim­na­zjum nr 3 im. Euro­re­gionu Nysa w Luba­niu trwa kam­pa­nia wybor­cza do Samo­rządu Ucz­niow­skiego.

26-09-2016

Gim 3 na Dolnośląskim Festiwalu Nauki we Wrocławiu

Sieci neuronowe, fluorescencja i fosforescencja, a także rzeczywistość wirtualna to pojęcia, które stały się bliskie gimnazjalistom dzięki Dolnośląskiemu Festiwalowi Nauki.

22-09-2016

Zielony Rower w Gimnazjum nr 3

To już VII edycja Programu Edukacyjno-Warsztatowego ,,Zielony Rower”! Akcja organizowana przez Leśny Kompleks Promocyjny „Sudety Zachodnie” i Nadleśnictwo Świeradów. Cel projektu to edukacja, promowanie lasu, przyrody, zdrowego trybu życia oraz pracy leśnika.