17-05-2016

Zajęcia sportowe w szkółce siatkarskiej Leszczyńskich

23 kwietnia, pierwszaki zaliczały kolejną sprawność w ramach projektu sportowego ,,Mały Mistrz” – jaką jest SIATKARZ. Zajęcia tym bardziej były interesujące, gdyż prowadzone przez dyplomowanych trenerów Ryszardę i Krzysztofa Leszczyńskich - szkoleniowców w Uczniowskim Klubie Sportowym Lubań.

Miauczy kotek, miau.... Wspólne zabawy logorytmiczne w PN 1

Bardzo lubimy wspólne zabawy i odwiedzać młodszych kolegów.

Miauczy kotek, miau.... Wspólne zabawy logorytmiczne w PN 1

Bardzo lubimy wspólne zabawy i odwiedzać młodszych kolegów.

Artystyczna majówka w “Chacie za wsią” z PN 1

Ubiegły tydzień przyniósł nam mnóstwo wrażeń. Wszystkie dzieci skorzystały z gościnności pracowni ceramicznej "Chata za wsią" . Oprócz warsztatów ceramicznych zwiedziliśmy z panem leśniczym najbliższą okolicę i spędziliśmy dużo czasu na wspaniałej zabawie.

Spotkanie z funkcjonariuszami Policji

W minionym tygodniu trójkowe przedszkolaki miały możliwość bliżej zapoznać się z pracą policjanta.

16-05-2016

Przedszkolaki na łące,czyli ,,Co piszczy w trawie?”

13 maja dzieci z grupy II wybrały się na pieszą wędrówkę. Celem wyprawy była wiosenna łąka i próba odpowiedzi na pytanie ,,Co piszczy w trawie?”.

Zobacz we mnie człowieka - Jubileusz 65-lecia SOSW

13 maja w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu odbyły się uroczyste obchody 65-lecia Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz XXVI Regionalny Przegląd Piosenki Nieprzetartego Szlaku i Zespołów Artystycznych Szkół Specjalnych.

16-05-2016

"Jak Karolek został Papieżem"

13 maja nasze Przedszkole odwiedził Teatr Lalek "Pinokio" z Nowego Sącza i przedstawił dzieciom spektakl lalkowy pt. "Jak Karolek został Papieżem". Teatrzyk poświęcony był osobie Jana Pawła II i opowiadał prawdziwą historią życia Papieża Polaka.

15-05-2016

Zabawy na podwórku

Ruch i zabawa na świeżym powietrzu to samo zdrowie. Korzystając więc z pięknej pogody maluszki z ochotą bawiły się na podwórku, gdzie najwięcej radości dała im zabawa na zjeżdżali i huśtawkach.

15-05-2016

Plażowicze z Gimnazjum 1 najlepsi w mieście!!!

12.05.2016 roku odbyły się miejskie rozgrywki w plażową piłkę siatkową.