Profilaktyka w SP2.

Na kolejnych zajęciach profilaktycznych w naszej szkole, spotkały się z pedagogiem szkolnym, wszystkie klasy od I do VI.

28-03-2017

Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci w SP 2.

Już od blisko pięćdziesięciu lat 2 kwietnia ( w tym roku jest to niedziela ) obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci, który ustanowiono w celu promowania literatury i grafiki dziecięcej oraz inspirowania najmłodszych czytelników do sięgania po książki.

28-03-2017

Prace na konkurs ,,Wybieram wodę” w SP2 wybrane.

Mija termin konkursu plastyczno-technicznego ,,Wybieram wodę”, organizowanego przez Polskie Towarzystwo Dietetyki oraz Instytut Promocji Zdrowia i Dietoterapii.

27-03-2017

Szalone zabawy w ,,Bajtusiu”.

Ostatnim elementem z projektu ,,Zdrowie”, były zabawy i ćwiczenia korekcyjne w sali zabaw ,,Bajtuś” zorganizowane przez rodziców uczniów klasy II b.

27-03-2017

Zajęcia z dietetykiem w SP2.

W kolejnej odsłonie cyklu o zdrowiu pod hasłem ,,W zdrowym ciele zdrowy duch”, 27 marca br. gościliśmy panią mgr Monikę Masłowską, która jest dietetykiem i zawodowo zajmuje się zdrowym żywieniem i odżywianiem.

23-03-2017

MISTRZOSTWA MIASTA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

W dniu 23.03.2013 w hali sportowej MOSiR odbyły się miejskie zawody w halowej piłce nożnej chłopców.

23-03-2017

IIb w Łużyckim Centrum Medycznym w Lubaniu.

Kolejnym, zaplanowanym w ramach projektu ,,Zdrowie” zadaniem , było poznanie zasad pracy i pomocy udzielanej przez Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu.

22-03-2017

Maluchy z SP2 w kinie ,,Wawel”.

22 marca br. uczniowie klas I – III po raz kolejny uczestniczyli w zajęciach edukacji filmowej, a po nich w projekcji filmu. Głównym tematem prelekcji przed filmem było: ,,Scenografia – jako plastyczne tło akcji”.

21-03-2017

Warsztaty wielkanocne w SP2. Zaproszenie.

Dnia 4 kwietnia br. w naszej szkole, przy ul. Dolnej 8, odbędą się wielkanocne warsztaty dla dzieci. Zapraszamy, już od godziny 16.00.

21-03-2017

Pierwszy dzień wiosny w SP2.

,,Marzanno, Marzanno ty zimowa panno do ogniska cię wrzucamy, bo dziś zimę żegnamy”.