Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 4

Aktualności:

27-03-2020

Jak rozmawiać z dziećmi w czasie pandemii koronawirusa?

Według psychoterapeutów, należy z dziećmi rozmawiać i na bieżąco mówić, co się dzieje. Jeśli my czujemy niepokój, to dziecko będzie to widziało i też będzie się niepokoić.

12-03-2020

Szkolny Konkurs Ortograficzny klas II i III

W dniu 03.03.2020 odbył się szkolny etap Powiatowego Konkursu Ortograficznego „Mały Mistrz Ortografii”.

12-03-2020

SPOTKANIE W MUZEUM REGIONALNYM - MALI DETEKTYWI NA TROPIE …

W ramach realizacji projektu „ Mali detektywi na tropie geologicznych odkryć” uczniowie klasy 3 b spotkali się z Panem Łukaszem Tekiela i Panem Piotrem Lejczakiem w Muzeum Regionalnym w Lubaniu.

12-03-2020

„MALI DETEKTYWI NA TROPIE GEOLOGICZNYCH ODKRYĆ” KOLEJNE ZAJĘCIA W RAMACH PROJEKTU - POSZUKIWANIE MIN

Okolice Lubania to obszar, który jest bardo urozmaicony pod względem budowy geologicznej. Po wcześniejszych zajęciach w terenie w okolicach Leśnej, gdzie niestety oprócz gnejsów z miką nie znaleźliśmy nic, podjęliśmy się wydobycia ukrytych minerałów w sztabkach gipsu, które dostaliśmy w prezencie.

12-03-2020

CZY GEODETA I GEOLOG MAJĄ COŚ WSPÓLNEGO? – SPOTKANIE Z PANEM WIESŁAWEM KARCZEWSKIM

Na zaproszenie 3b, która chciała uzyskać rzeczowe wsparcie w realizacji projektu „Mali detektywi na tropie geologicznych odkryć”, przybył do klasy Pan W. Karczewski, który jest geodetą, ale z zamiłowania pasjonatem budowy Ziemi, kolekcjonerem skał i przepięknych minerałów

12-03-2020

„Postaw na zieloną energię” – wycieczka do Dobkowa

Na kolejną wycieczkę wybraliśmy się na warsztaty ekologiczne do Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej w Dobkowie. Uczestniczyliśmy tam w zajęciach „Postaw na zieloną energię”. Podczas zajęć dowiedzieliśmy się co to jest energia odnawialna.

06-03-2020

1 MARCA - NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

W tym roku już po raz dziesiąty obchodziliśmy dzień 1 Marca, jako święto poświęcone pamięci Żołnierzom Wyklętym, czyli żołnierzom antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia.

04-03-2020

Akcja profilaktyczna ,,Narkotykom mówię NIE!"

Dnia 26 lutego 2020 r. w naszej szkole kolejny raz przeprowadziliśmy akcję profilaktyczną pod hasłem ,,Narkotykom mówię NIE!". Udało nam się ją zorganizować we współpracy z funkcjonariuszami Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego z Wrocławia i Zgorzelca.

07-02-2020

E-aktywni – nabór na bezpłatne szkolenia

Trwają zapisy na bezpłatne szkolenia podnoszące kompetencje cyfrowe dla mieszkańców miasta Lubań oraz powiatu lubańskiego w ramach projektu „E-aktywni mieszkańcy Gminy Miejskiej Lubań”.

29-01-2020

Mali detektywi na tropie- wycieczka do Zamku Czocha

Dnia 24 stycznia 2020 roku uczniowie klasy III b i III c wyruszyli na wycieczkę do Zamku Czocha w Leśnej w ramach podsumowania bloku tematycznego „W kapsule czasu”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...