26-01-2014

„Dziś dla Babci słońce mamy
I całuski dla Dziadziusia!
Dziś życzenia wnuczek składa
I piosenki śpiewa wnusia!
Babciu i Dziadku żyjcie lat dwieście
Bo dla nas jesteście najlepsi w całym mieście!”

Dzień Babci i Dziadka to w naszym przedszkolu zawsze wielkie święto. Zaczynając od 21 stycznia przez cały tydzień przedszkolaki z poszczególnych grup gościły swoje Babcie i Dziadków. Dzieci zaprezentowały się znakomicie. Wiersze, piosenki, inscenizacje i tańce w ich wykonaniu wywołały uśmiech na twarzy i łzy wzruszenia. Po występach artystycznych przedszkolaki zaprosiły swoich Dziadków do wspólnych tańców i zabaw oraz wręczyły własnoręcznie wykonane laurki i upominki. Słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców i starsze przedszkolaki stworzył okazję do rozmów z wnukami. Babciu i Dziadku dziękujemy, że byliście z nami!
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      M.R.