02-04-2014

Przedszkolaki zaproszone zostały do klasy pierwszej, do której uczęszczają m.in.  nasi  absolwenci. Wychowawczyni pierwszoklasistów - pani Marta  opowiadała o pracy z uczniami i panujących w szkole zasadach. Przedszkolaki  mogły poczuć się, jak uczniowie i zająć miejsca w szkolnych ławkach. Następnie, podczas zajęć technicznych przy pomocy starszych kolegów dzieci wykonały pisanki oraz wiosenne koszyczki.
          Za  bardzo miłe przyjęcie pięknie  dziękujemy. Zarówno szkoła jak i zajęcia wywarły na wszystkich przedszkolakach ogromne wrażenie. To bardzo ważne, zwłaszcza, że niektórzy nasi  podopieczni też wkrótce zostaną pierwszoklasistami.

J. M.