22-03-2015

18 marca w grupie V odbyły się otwarte zajęcia wielkanocne. Wspólnie z rodzicami i dziadkami robiliśmy wielkanocne palmy. Celem zajęć było przybliżenie niektórych tradycji Świąt Wielkanocnych, doskonalenie umiejętności współpracy, śmiałego wyrażania własnych myśli oraz rozwijanie poczucia estetyzmu i rozbudzanie wyobraźni.

Na zajęciach panowała miła, radosna atmosfera świąteczna. Rodzice poza obserwacją własnych pociech włączyli się do wspólnego wykonania palm, tym samym sprawiając wile radości dzieciom. Udział we wspólnych zabawach
w przedszkolu pozwala rodzicom poznać wszelkie aspekty życia przedszkolnego, obserwować swoje dziecko podczas zajęć wśród rówieśników, ukazać jego umiejętności i zasób wiadomości.
Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, babciom i dziadkom za przygotowanie materiałów i czynny udział
w warsztatach.

M. B.