27-03-2015

26 marca gościliśmy w naszym przedszkolu niezwykle miłych gości – grupę przedszkolaków z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Pisarzowicach. Głównym celem naszego spotkania była integracja poprzez wspólną zabawę oraz przybliżenie dzieciom zwyczajów i tradycji związanych ze zbliżającymi się świętami wielkanocnymi.

Trójkowe przedszkolaki doskonale sprawdziły się w roli gospodarzy, a ich koledzy z Pisarzowic świetnie czuli się w naszym przedszkolu. Dzieci wspaniale poradziły sobie z quizem wielkanocnym, wielką radość czerpały ze wspólnej zabawy. Podczas zajęć warsztatowych ozdobiły sylwety pisanek oraz wykonały wesołe koszyczki wielkanocne, do których zajączek niespostrzeżenie włożył małe ,,co nieco”. Po ewaluacji spotkania, pełne wrażeń przedszkolaki udały się na słodki poczęstunek. W przyjaznej atmosferze czas upłynął bardzo szybko i niezwykle twórczo. Naszym Gościom jeszcze raz dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych!
Radzie Rodziców dziękujemy za pomoc w zakupie materiałów plastycznych oraz za przygotowanie słodkiego poczęstunku.

M. K.