16-09-2015

1 września rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny 2015/2016. Po letnim odpoczynku, żegnając słoneczne plaże, górskie potoki i wakacyjne przygody, z radością rozpoczęliśmy nowy rok szkolny.

Starsze dzieci z zadowoleniem, pełne radości wracały po wakacyjnej przerwie. Dla maluszków był to jednak trudny czas. Po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Każdy przedszkolak już wie, w jakiej grupie będzie cały rok uczył się i bawił, jak wyglądają jego Panie. Korzystając z ostatnich promieni słonecznych codziennie odwiedzają nowy plac zabaw wyposażony w dodatkowe sprzęty, urozmaicające zabawy na świeżym powietrzu. Poznają zasady bezpiecznego zachowania i uczą się ich przestrzegać. Dzieciom życzymy miłych, radosnych chwil, chcemy, by poczuły się jak w domu, rozwijały się w życzliwej, ciepłej atmosferze, pełnej akceptacji i zaufania. Rodziców zapraszamy do aktywnego udziału w życiu naszego przedszkola.
                                                                                                                                                                                                        J.W.