08-11-2015

29  października 2015r.  uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej im. JPII w Lubaniu   złożyli uroczyste ślubowanie. W tym roku pasowania na ucznia dostąpiło 37-ro dzieci. Na pamiątkę każdy otrzymał Akt Pasowania na Ucznia, a także słodką niespodziankę.Ślubuję być dobrym uczniem, dbać o dobre imię szkoły, uczyć się pilnie i być dobrym kolegą. Swym zachowaniem i nauką będę sprawiać radość rodzicom i nauczycielom – ślubowało 37-ro uczniów.

Uroczyste ślubowanie odbyło się na sali gimnastycznej szkoły. Dzieci rozpoczęły uroczystość wspaniałym występem artystycznym, który zachwycił wszystkich zebranych.

Po części artystycznej nastąpiło długo oczekiwane ślubowanie i pasowanie na ucznia klasy pierwszej, którego dokonała dyrektor szkoły Alina Jarosz.  Następnie uczniowie wraz z wychowawczyniami : p.Dorotą Bliźniec  ,p. Elżbietą   Kożuszyn ,p.Elżbietą Gryglewicz  udali się na smakowity poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Po raz pierwszy w historii naszej szkoły ślubowała klas I B/klasa integracyjna/ pod czułym okiem pani Elżbiety Kożuszyn i pani Elżbiety Gryglewicz. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dzieci spisały się wspaniale i zdały egzamin na 6. Serdecznie dziękujemy za pomoc wszystkim rodzicom którzy zaangażowali się w organizację tej uroczystości .                                               Nasi uczniowie:

Buśko Klaudia

Buśko Seweryn