22-02-2016

Dziewczęta z naszej szkoły 19 lutego 2016 r. wygrały Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym i awansowały do Finału Strefy Jeleniogórskiej

W dniu 19.02.2016 roku na sali gimnastycznej w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym.
Po wielu emocjonujących pojedynkach w kategorii chłopców wyniki przedstawiają się następująco:
  I miejsce ZSP im. A. Mickiewicza
  II miejsce ZSP nr 2 w Lubaniu
  III miejsce ZSP im. KZL
Nasza drużyna zagrała w składzie: Dawid Świeżak, Marcin Pstrak oraz Mateusz Sochacki.
    W kategorii dziewcząt wspaniale spisały się nasze dziewczyny Ewelina Heciak  i Justyna Jakubowska wygrywając mistrzostwa.
Wyniki:
  I miejsce ZSP nr 2 w Lubaniu
  II miejsce ZSP im. A. Mickiewicza
  III miejsce ZSP im. KZL
    Dziewczęta tym samym awansowały do Finału Strefy Jeleniogórskiej, który odbędzie się w naszej szkole 26.02.2016 roku o godzinie 10.00.
    Gratulujemy i będziemy trzymać kciuki za dobry występ w finale.