04-12-2016

Dzień pasowania to wielkie święto dla dzieci i ich rodziców. Dzieci uroczyście dołączyły do przedszkolnej społeczności. Dobrze już czują się w przedszkolu po wstępnym okresie adaptacji.

Tradycyjnie, dużym czarodziejskim ołówkiem dzieci zostały pasowane na „wesołych
i dzielnych przedszkolaków” i otrzymały pamiątkowe dyplomy. Miał także miejsce pierwszy publiczny występ dzieci, który przez rodziców został nagrodzony gromkimi brawami.
Życzymy nowo pasowanym przedszkolakom, aby każdy dzień spędzony w przedszkolu był radosnym przeżywaniem dzieciństwa a rodzicom dobrej i owocnej współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu i życzliwości.
                                                                                 M. B.