07-12-2016

Wizyta świętego Mikołaja w Przedszkolu, jest jednym z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego rzetelnie i cierpliwie. Piszą listy, uczą się wierszy i piosenek, wykonują prace plastyczne, których głównym bohaterem jest oczywiście Święty Mikołaj.

6 grudnia  zaraz po śniadaniu wszyscy wyruszyliśmy na poszukiwanie Św. Mikołaja . Udaliśmy się na Kamienną Górę , bo z tamtej strony dochodził do nas  głos dzwonków. Na spotkanie z Mikołajem nie musieliśmy długo czekać. Znajomy głos dzwonków przybliżał się do nas coraz bardziej i w końcu między płatkami spadającego śniegu zobaczyliśmy  samego Sw. Mikolaja. Zaprosiliśmy Go do przedszkola i tam opowiedział nam skąd przybył, kto pomaga mu w szykowaniu prezentów, dlaczego to robi…a na koniec obdarował wszystkie dzieci pięknymi podarunkami.