Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
05-05-2017

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze organizuje w dniu 17 maja br. bezpłatne spotkanie informacyjne.

Informacje o spotkaniu

Podczas spotkania omówione zostaną możliwości pozyskania wsparcia na projekty badawczo-rozwojowe w kontekście zbliżających się naborów w ramach Regionalnego Programu Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 oraz założenia projektu, przewidującego dofinansowanie usług szkoleniowych/rozwojowych. Do udziału w spotkaniu w roli prelegentów zostali zaproszeni przedstawiciele Dolnośląskiej Instytucji Pośredniczącej oraz Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

Spotkanie odbędzie się 17 maja 2017 r. w godz. 10.00-12.30 w Jeleniej Górze, Plac Ratuszowy 32/32a.

Zgłoszenia udziału należy przesyłać na adres: pife.jeleniagora@dolnyslask.pl. Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 75 764 94 66; 75 75 249 42. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Sala, w której odbędzie się spotkanie, jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Dla kogo

Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców, w szczególności z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Program spotkania obejmuje:

- przedstawienie możliwości i zasad wsparcia inwestycji badawczo-rozwojowych dla przedsiębiorców w ramach Regionalnego Programu Województwa Dolnośląskiego 2014-2020,
- prezentację zasad projektu pn. „Partnerstwo na rzecz rozwoju dolnośląskich MMŚP i ich pracowników”.

Organizator spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze
Plac Ratuszowy 32/32a
58-500 Jelenia Góra
tel. 75 76 49 466
e-mail: pife.jeleniagora@dolnyslask.pl

czytaj więcej
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...