Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
19-05-2017

Finryan S.A zaprasza przedstawicieli firm do udziału w bezpłatnym jednodniowym seminarium informacyjnym „Dotacje dla przedsiębiorców, perspektywa finansowa 2014 - 2020”.

26.05.2017 w godz. 09.30 – 14.00 w Hotelu Marriott w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 65/79 (biurowa część  „LIM” , 13 piętro).

Uczestnicy seminarium:

Wykłady skierowane są do przedsiębiorców, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych, a także sektorów edukacji, nauki, zdrowia, kultury i rynku pracy.

Tematyka seminarium:

Podczas spotkania zostaną omówione w sposób przystępny i praktyczny, założenia programów wspierających działalność badawczo-rozwojową oraz programów ukierunkowanych na wspieranie działań inwestycyjnych w przedsiębiorstwach. Istotną kwestią poruszaną podczas spotkania, będą najbliższe nabory wniosków, dzięki którym przedsiębiorcy mogą skorzystać, ze wsparcia na działania inwestycyjne i badawczo-rozwojowe: Szybka Ścieżka, Kredyt na innowacje technologiczne oraz Badanie na rynek. Ponadto uzyskają Państwo informacje takie jak :

- Jakie są założenia programów operacyjnych na lata 2014-2020 ?

- Dla kogo przeznaczone są środki w ramach poszczególnych programów operacyjnych ? 

- Jak skorzystać z Funduszy Europejskich?

- Jak zagwarantować sobie dofinansowanie inwestycji w wysokości do 20% przed jej rozpoczęciem ?

- Na czym polega porozumienie kooperacyjne zwane klastrem oraz jak otrzymać finansowanie na         

  działalność tego typu z Funduszy Europejskich ?

- Dofinansowania dla start – upów.

- Czym są i jak wyglądają dofinansowania zwrotne.

- Norweski Mechanizm Finansowy.

- Jak, gdzie, kiedy aplikować ?

- Omówienie formy i warunków składania wniosków.

– Przykłady aktualnych programów operacyjnych.

Korzyści z udziału w seminarium:

Poznanie możliwości pozyskania dofinansowania na inwestycje oraz projekty badawczo-rozwojowe, omówienie kluczowych zagadnień w zakresie innowacji, prac badawczo – rozwojowych opartych na zastosowanych przykładach z projektów, zdobycie praktycznej wiedzy związanej z przygotowaniem projektów innowacyjnych, inwestycyjnych i badawczo-rozwojowych, nawiązanie kontaktów biznesowych z innymi uczestnikami konferencji.

Zespół naszych prelegentów, doradzi jakie są najkorzystniejsze i najskuteczniejsze rozwiązania dla każdej branży z wykorzystaniem funduszy unijnych.

*Zapewniamy materiały szkoleniowe oraz poczęstunek.

W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa prosimy o wypełnienie formularza, znajdującego się w załączniku uzupełniając wszystkie wymagane pozycje i wysłanie go na adres e-mail: malgorzata.zmyslowska@fin-sa.pl

Na podany w zgłoszeniu adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.


Małgorzata Zmysłowska

Finryan S.A.

669 - 051 - 288


http://www.dotacjeeuropejskie.org/finryan.html

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...