Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
26-01-2020

Przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 3 w sposób nietypowy uczciły Dzień Babci i Dziadka. Pod okiem swoich pań, Moniki Bickiej oraz Joanny Misiurka, przygotowały Jasełka Bożonarodzeniowe.


Dzieci z najstarszej grupy przedstawiły dziadkom i babciom historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną najpiękniejszymi polskimi kolędami. Mali aktorzy przebrani w barwne stroje wcielili się m.in. w role Maryi, Józefa, aniołów oraz zwierząt przybyłych do stajenki. Z przyjemnością opowiedzieli oni przybyłym gościom historię narodzenia Jezusa przedstawioną ze swojej dziecięcej perspektywy. Uroku przedstawieniu dodawała nastrojowo udekorowana sala oraz piękna aranżacja muzyczna przygotowanych kolęd. Zebrani goście z zachwytem podziwiali swoje pociechy występujące na scenie w tak niecodziennym wydaniu. Po występie dzieci wręczyły swoim dziadkom i babciom własnoręcznie wykonane prezenty, a następnie wszyscy udali się na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców, podczas którego mogli dzielić się wrażeniami.

Przed przystąpieniem do wykonania prezentów dzieci wraz z paniami wybrały się do sklepów ( pobliskiego marketu i pasmanterii) w celu zakupienia niezbędnych materiałów.

                                                                                                                                             M. B.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...