27-02-2020

Dzieci z grupy 4 w ramach Międzynarodowego Projektu Czytelniczego zrealizowały moduł " Czy warto kłamać?" -" Jak Pinokio stał się dobrym chłopcem?"-poznanie historii drewnianego chłopca (wysłuchanie bajki, obejrzenie filmu na tablicy multimedialnej)

"Dlaczego Pinokio ma długi nos?" - zabwa "prawda czy fałsz" - przedłużanie nosa Pinokia za pomocą słomki za każdym razem kiedy nauczyciel przeczyta nieprawdziwe "nie". Wykonanie pracy plastycznej Pinokio - Takie zadania miały do wykonania dzieci podczas realizacji tego projektu.