Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
04-05-2020

Drodzy Rodzice, Na podstawie decyzji Rządu od 6 maja mogą zostać otwarte przedszkola i żłobki. Jednakże do przyjęcia dzieci placówki muszą się odpowiednio przygotować, więc nasze przedszkole zostanie otwarte w późniejszym terminie, o czym zostaną Państwo niezwłocznie poinformowani.

Podjęliśmy współpracę z PSSE w Lubaniu, czekamy na decyzję i wytyczne Sanepidu. Przygotowywane są procedury, jakie będą obowiązywać w placówce podczas epidemii, będą dotyczyły nas wszystkich (kadrę, rodziców i dzieci). Wiadomo, że opiekę na razie będziemy mogli zapewnić tylko tym dzieciom, których rodzice nie mogą pogodzić pracy z opieką nad dzieckiem. Zgodnie z wytycznymi MEN pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujemy zadania związane z zapobieganiem przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Aby usprawnić komunikację i pracę przedszkola prosimy o napisanie oświadczenia (tylko Ci rodzice, którzy chcą posłać dziecko do przedszkola od momentu jego otwarcia), którego treść otrzymacie Państwo drogą mailową od wychowawców grup. Oświadczenie należy odesłać w formie zdjęcia lub skanu na adresy mailowe poszczególnych grup do dnia 6 maja do godz.16.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...