Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
05-05-2020

Biblioteka jeszcze nieczynna, ale już niedługo! Przygotowujemy się do ponownego otwarcia Biblioteki.

Informację o terminie otwarcia zamieścimy na naszej stronie internetowej (bibliotekaluban.pl) i w mediach społecznościowych (Facebook).

Jak podkreśla Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego – prof. Piotr Gliński – zdjęcie zakazu działalności instytucji nie oznacza nakazu ich otwarcia. Ostateczną decyzję o czasie, trybie i tempie otwierania instytucji oraz procedurach związanych z zapewnieniem ochrony zdrowia pracowników i publiczności w każdym przypadku podejmuje dyrektor instytucji w porozumieniu z lokalnym inspektorem sanitarnym.

W związku z trwającym zagrożeniem epidemicznym musimy zadbać o nasze wspólne bezpieczeństwo, dlatego ponowne otwarcie Biblioteki oraz Centrum Ekologicznego nastąpi na innych zasadach, o których poinformujemy tuż przed otwarciem. Bardzo prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, ponieważ zachowanie zasad bezpieczeństwa jest najważniejsze.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...