04-02-2021

Samorząd Uczniowski naszej ,,dwójeczki”, w styczniu br., ogłosił konkurs plastyczny na plakat promujący Szkołę Podstawową nr 2 w Lubaniu.

Komisja konkursowa przy ocenie prac wzięła przede wszystkim pod uwagę samodzielność jej wykonania oraz wkład pracy i tak:

I miejsce- Aleksandra Mucha, kl. III a

II miejsce- Mikołaj Szłabowicz, kl. III a

III miejsca- Maja Zarzeczna oraz Bartosz Wijaszka, kl.III a

Wyróżnienie: Wiktoria Maras kl. I a, Lena Zychora kl. III b, Karolina Kuchmistrz kl. III a, Kornelia Kuchmistrz kl. I b.

Dziękujemy za udział w konkursie uczennicom klasy V- Sandrze Haponik i Laurze Gojżewskiej. Serdeczne gratulacje!