Żłobki

Świąteczne wianuszki

W piątek dzieci wykonały piękne świąteczne wianuszki. Naklejały na nie kolorowe ozdoby: choineczki, gwiazdki itd. Wianuszki będą ozdobą świątecznego stołu. Wesołych Świąt!

Sztuczny śnieg-ćwiczenia oddechowe

Zabawy oddechowe stanowią ważny element w terapii logopedycznej dzieci. W tym tygodniu ćwiczenia oddechowe przybrały bardzo atrakcyjną formę. Dzieci dmuchały na śnieg, w wyniku czego zrobiła się zamieć śnieżna.

Wigilia w żłobku

W środę w żłobku odbyło się spotkanie wigilijne. Wszyscy życzyli sobie nawzajem Wesołych Świąt i podzielili się opłatkiem. Przy starannie przystrojonym świątecznymi ozdobami stole, dzieci zajadały wigilijne potrawy: barszcz czerwony oraz pierogi z kapustą i grzybami.

Krasnoludki z wizytą u Burmistrza

Dnia 19 grudnia dzieci ze starszej grupy żłobkowej odwiedziły Urząd Miejski w Lubaniu. Celem wizyty było złożenie życzeń Burmistrzowi oraz pracownikom urzędu. Dzieci pięknie zaśpiewały zimową piosenkę.

20-12-2018

Wigilia w młodszej grupie żłobkowej

Wigilia przystrojony biało stół. Zaprasza siądź z nami wraz gościu nasz. Opłatek weź i z nami dziel,bo dzisiaj radość gości w nas.

20-12-2018

Praca plastyczna u maluszków- choinka

Dzieci z młodszej grupy żłobkowej wykonały piękną pracę plastyczną- choinkę.

Zabawy u maluszków

Dzieci z młodszej grupy żłobkowej uwielbiają się bawić. Zabawa wpływa na ich wyobraźnię i kreatywność. A dodatkowo sprawia im niezwykłą radość.

Choineczki

W piątek odbyły się zajęcia plastyczne. Dzieci wykonały piękne choineczki. Przykleiły na nie kolorowe ozdoby. Na koniec dzieci wzięły swoje choineczki do domu.

Świąteczne pierniczki

Trwa sezon przedświąteczny, więc w naszym żłobku nie mogło zabraknąć świątecznych pierniczków . Nasze dzieci przygotowały przepyszne pierniczki z lukrem i kolorową posypką. To prawdziwi kucharze:)

Bożonarodzeniowa choinka

We wtorek nasz żłobek odwiedziły dzieci z przedszkola miejskiego nr 3. Przy pomocy p.Ani wykonały przedstawienie dla naszych żłobkowiczów pt. Bożonarodzeniowa choinka.Na zakończenie dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Brawo dzieci!! Bardzo dziękujemy za wspaniały występ.