Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

19-09-2020

Skarpetkowa zabawa

Zabawa polegała na łączeniu w pary skarpetki. Dzieci przyporządkują rzeczy do różnych kategorii według określonych kryteriów takich jak: kolor, rozmiar, kształt czy rodzaj. Dzieci mają okazję potrenować swoją spostrzegawczość i koncentrację uwagi, a także rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową.

19-09-2020

Basen z piłeczkami

Zabawa to nie odłączny element każdego maluszka. Suchy basen wypełniony kolorowymi piłeczkami to niewyczerpane źródło ruchowej i kreatywnej zabawy dla naszych dzieci.

19-09-2020

Międzynarodowy Dzień Kropki

Dzień Kropki jest świętem kreatywności, odwagi i zabawy. Organizowane zajęcia i zabawy pomagają dzieciom odkryć talenty i poznać ich mocne strony.

19-09-2020

Pierwszy spacer

Dzieci z kolorowym wężem wybrały się na spacer na plac zabaw przy Żłobku. Zadaniem węża jest nauczyć dzieci jak bezpiecznie spacerować w grupie.

19-09-2020

Bańki mydlane

Jedną z najbardziej ulubionych zabaw przez dzieci są bańki mydlane. Przy tej zabawie dzieci zapominają o troskach i rozstaniu z rodzicami w pierwszych dniach pobytu w żłobku.

19-09-2020

Adaptacja naszych maluszków

Dziecko, które przychodzi do żłobka, widzi nowe dzieci, nowe miejsce, zabawki oraz nowe opiekunki. Zaczyna zauważać nowe możliwości spędzenia czasu na wspólnej zabawie i odkrywaniu nowych atrakcji.

18-09-2020

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się, od najmłodszego, aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

18-09-2020

Witajcie!!!

Serdecznie witamy naszych Przedszkolaków i ich Rodziców po wakacyjnej przerwie. Mamy nadzieję, że nowy rok przedszkolny powitacie wypoczęci i z uśmiechem na twarzy wracacie w przedszkolne progi.

18-09-2020

Biedroneczki

Malutka biedronka po listku chodziła. Nagle się potknęła, kropki pogubiła. Szuka ich w panice, oślepia ją słońce. Może ktoś pomoże nieszczęśliwej biedronce?   Nasze maluszki biedronkę...

17-09-2020

WzMOCnieni wysokiej klasy komputerami

Grant od Polskich Sieci Elektroenergetycznych pozwolił Gminie Miejskiej Lubań na zakup sześciu nowoczesnych komputerów dla administracji Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaniu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...