26-12-2016

Jasełka 2016 w GM2 w Lubaniu

„ Jest taki zmierzch wśród grudniowych, zimnych dni, kiedy w noc gwiazda na niebie lśni. Wigilii czas każe nam u stołu stać, łamać opłatek, razem trwać. A kiedy już ta pierwsza z gwiazd zaświeci nam spoza chmur, dzieje się cud, co w każdym z nas umie zburzyć jego własny mur…”

25-12-2016

Choinki

W tym tygodniu dzieci przygotowały prace plastyczną pt.choinka.Z własnych rączek odbiły choinki,które potem ozdobiły przyklejając kolorowe naklejki-bombki.

25-12-2016

Prezenty gwiazdkowe

W poniedziałek każde dziecko otrzymało prezencik,wybrało sobie naklejkę i ozdobę na choinkę z masy solnej,które potem spakowało do przystrojonego pudełeczka.

24-12-2016

Wesołych Świąt

24-12-2016

Świąteczne życzenia

23-12-2016

Zwycięzca warsztatów ekologicznych ,,Zielony Rower” w SP2.

Najlepszym uczestnikiem warsztatów ekologicznych, które odbywały się w ramach programu ,,Zielony Rower”, został Michał Śliwiak z klasy VI.

23-12-2016

,,Dziś do Betlejem, trzeba nocą iść” – Jasełka w SP2.

Świąteczne i bożonarodzeniowe przedstawienie w wykonaniu uczniów naszej szkoły, po raz kolejny okazało się wspaniałym widowiskiem, które uważnie śledziły dzieci oraz dorośli.

23-12-2016

,,Rozśpiewany kolędowo czwartek” w SP2 – odcinek 3.

Ten grudniowy czwartek i przypadająca na 22 grudnia, kolejna tura muzycznych talentów naszych klas , była bardzo nastrojowa i świąteczna.

Szlachetna Paczka

Każ­dego roku spo­łecz­no­ści Gim­na­zjum nr 3 im. Euro­re­gionu Nysa w Luba­niu inten­syw­nie anga­żuje się w dzia­ła­nia na rzecz, „Szla­chet­nej Paczki”.

Życzenia!

Życzenia Świąteczne śle Akademia Malucha :)