01-10-2012

Z wizytą na Komendzie Powiatowej Policji

Dnia 21 września dzieci z grupy V i VI udały się wraz z wychowawcami do Komendy Powiatowej Policji. Tam przywitała ich podkom. Anna Włoszczyk i opowiedziała na czym polega praca policjantów. Celem spotkania było uświadomienie dzieciom, jak unikać zagrożeń i jak zachować się w sytuacjach niebezpiecznych, a przede wszystkim wytworzenie u dzieci przekonania, że policjantowi można ufać, że zawsze mogą na niego liczyć w trudnych dla siebie sytuacjach.

01-10-2012

„ KOCHAM, LUBIĘ, SZANUJĘ… NIE ŚMIECĘ

Pod takim hasłem ruszyła tegoroczna akcja „Sprzątanie świata – Polska”, koordynowana i organizowana przez Fundację Nasza Ziemia i Fundację „Sprzątanie Świata – Polska”. Dzieci z naszego przedszkola również włączyły się do ogólnoświatowych porządków. Wyposażone w rękawice i worki na śmieci wraz z wychowawcami ochoczo przystąpiły do akcji.

02-09-2012

Gabinet Dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 3

Informujemy, że w związku z remontem budynku Przedszkola Miejskiego Nr 3 przy ul. Różanej 1, gabinet Dyrektora Przedszkola, do czasu zakończenia prac remontowych mieścić się będzie w  Świetlicy Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Kopernika 15.

21-08-2012

Zmiana lokalizacji Oddziału żłobkowego przy Przedszkolu Miejskim nr 3 w Lubaniu

Informujemy, że nastąpiła zmiana lokalizacji Oddziału żłobkowego przy Przedszkolu Miejskim nr 3 w Lubaniu.
Od 3 września 2012 r. oddział żłobkowy usytuowany będzie w Gimnazjum nr 3 im. Euroregionu Nysa przy ul. Rybackiej 16 (wejście z tyłu budynku).

02-08-2012

Opłaty za miesiąc lipiec 2012

Ogłoszenie

W związku z przerwą wakacyjną w miesiącu sierpniu, informację na temat płatności za świadczenie usług przedszkola za miesiąc lipiec można będzie uzyskać w Referacie Obsługi Przedszkoli przy ul. Brackiej 11
lub pod numerem telefonu: 75/721 39 95; 75/ 646 44 48.

15-06-2012

Bezpieczny przedszkolak

W dniach 13,14 czerwca 2012 r. w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Lubaniu dzieci z najmłodszych grup I i II utrwalały wiadomości o przepisach ruchu drogowego.

11-06-2012

Przedszkolaki kibicują EURO 2012

Euroszał zawitał także do Przedszkola Miejskiego Nr 3. W środę (8 czerwca) dzieci z grupy III i IV ,przy pomocy rodziców
z ogromnym entuzjazmem zamieniły się w małych fanów EURO 2012. W tym dniu zorganizowano mnóstwo zabaw
i rozgrywek sportowych. Wszystko odbywało się w piłkarskich klimatach. Oczywiście obowiązywały biało – czerwone stroje sportowe.

05-06-2012

Przedszkolaki w „Chacie za Wsią”

04 czerwca dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 3 w Lubaniu spędziły przedpołudnie w pracowni ceramicznej w Radogoszczy. Główną atrakcją wyjazdu były warsztaty glinolepienia.

05-06-2012

Dzień Dziecka w sali zabaw "Bajtuś".

W dniach 31.05. i  01.06.2012 r., z okazji „Dnia Dziecka”, nasze przedszkole wybrało się do sali zabaw „Bajtuś”, gdzie wychowankowie wszystkich grup mogli spędzić czas na zabawie w miłej atmosferze. Dzieci korzystały bez ograniczeń ze wszystkich atrakcji jak: jazda samochodzikami, labirynty, gry (oczywiście pod nadzorem personelu pedagogicznego). Największą atrakcją były baseny z mnóstwem kolorowych kulek, w których przedszkolaki dawały upust swojej niespożytej energii.