Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

19-09-2020

Basen z piłeczkami

Zabawa to nie odłączny element każdego maluszka. Suchy basen wypełniony kolorowymi piłeczkami to niewyczerpane źródło ruchowej i kreatywnej zabawy dla naszych dzieci.

19-09-2020

Międzynarodowy Dzień Kropki

Dzień Kropki jest świętem kreatywności, odwagi i zabawy. Organizowane zajęcia i zabawy pomagają dzieciom odkryć talenty i poznać ich mocne strony.

19-09-2020

Pierwszy spacer

Dzieci z kolorowym wężem wybrały się na spacer na plac zabaw przy Żłobku. Zadaniem węża jest nauczyć dzieci jak bezpiecznie spacerować w grupie.

19-09-2020

Bańki mydlane

Jedną z najbardziej ulubionych zabaw przez dzieci są bańki mydlane. Przy tej zabawie dzieci zapominają o troskach i rozstaniu z rodzicami w pierwszych dniach pobytu w żłobku.

19-09-2020

Adaptacja naszych maluszków

Dziecko, które przychodzi do żłobka, widzi nowe dzieci, nowe miejsce, zabawki oraz nowe opiekunki. Zaczyna zauważać nowe możliwości spędzenia czasu na wspólnej zabawie i odkrywaniu nowych atrakcji.

18-09-2020

Biedroneczki

Malutka biedronka po listku chodziła. Nagle się potknęła, kropki pogubiła. Szuka ich w panice, oślepia ją słońce. Może ktoś pomoże nieszczęśliwej biedronce?   Nasze maluszki biedronkę...

16-09-2020

Tor przeszkód

Zabawowy tor przeszkód

16-09-2020

Zabawy klockami

Zabawa klockami w dzieciństwie pozytywnie wpływa na rozwój wyobraźni przestrzennej, umiejętności planowania i konstruowania. Klocki pozwalają dziecku na ćwiczenie i rozwijanie...

16-09-2020

Adaptacja w młodszym żłobku

Pierwsze dni adaptacji w grupie maluszków. Dzieci poprzez zabawę przyzwyczajają się do nowego otoczenia, swoich nowych kolegów oraz pań opiekunek. Z każdym dniem na buziach dzieci widać więcej uśmiechów.

12-09-2020

Kolorowy zawrót głowy

Malowanie doskonali sprawność manualną dziecka oraz ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową. Dzieci przy pomocy pędzelków i wody malowały wodne kolorowanki. W ten sposób powstały pierwsze prace plastyczne w Starszej Grupie Żłobkowej. Kolorowe prace można oglądać na wystawie w szatni.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...