Szkoły Podstawowe

13-12-2017

Wyjście do kina na film „Coco”

Dnia 12 grudnia 2017 r. uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych lubańskiej „Jedynki” mieli okazję obejrzeć w kinie „Wawel” najnowszy film twórców m.in. „W głowie się nie mieści” - film „Coco”.

Niespodzianki od Mikołaja w lubańskiej Jedynce

Czas, w którym niemal każdy chce stać się dobrym świętym to z pewnością dzień 6 grudnia. Ten dzień w naszej szkole był pełen niespodzianek, a wszystko to było związane z wizytą wyjątkowego i zacnego gościa.

09-12-2017

Uczniowie lubańskiej Jedynki w kinie na filmie „Siedem minut po północy”

Dnia 05 grudnia 2017 r. uczniowie klas siódmych szkoły podstawowej i gimnazjaliści mieli okazję obejrzeć niezwykle poruszający film, będący wiarygodną adaptacją książki Patricka Nessa, pt. „Siedem minut po północy” w reżyserii J. A. Bayony.

09-12-2017

Kiermasz bożonarodzeniowy w ,,jedynce”

Dnia 29 listopada, w trakcie zebrań z rodzicami, w naszej szkole odbył się kiermasz świątecznych ozdób, które pod okiem pań: B. Kazan, M. Chruśniak i M. Kulig przygotowywali uczniowie.

Gimnazjaliści ,,jedynki” z wizytą w Biedrzychowicach

6 grudnia to tradycyjnie dzień św. Mikołaja. Z tej okazji, jak co roku, nasi uczniowie otrzymali zaproszenie na świąteczne warsztaty organizowane przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Biedrzychowicach.

Poczuć się jak profesor Religa

14 listopada uczniowie klas gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubaniu wyruszyli na wycieczkę do Wrocławia. Głównym celem wyjazdu była wizyta w Humanitarium oraz warsztaty sekcyjne serca.

„Kino Szkoła” dla SP2

Mikołajkowy dzień, uczniowie klas I–III, rozpoczęli seansem w kinie. Cykliczne zajęcia „Kino Szkoła”, tym razem poświęcone były tradycji, symbolom, zwyczajom i obrzędom związanymi ze zbliżającymi się świętami.

08-12-2017

"Mikołaj" w SP4

6 grudnia wszystkie dzieci a może i dorośli czekają na spotkanie z Mikołajem, albo choć na ślad, że o nas pamięta. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu mieli w tym dniu okazję obejrzeć przedstawienie pt. „Zostań z nami Mikołaju” przygotowane przez uczniów klas I a i III a.

07-12-2017

Mikołajki w SP 2

Na prośbę Samorządu Uczniowskiego 6 grudnia do szkoły przybył Święty Mikołaj.

07-12-2017

Mikołaj w INBAGU

Uczniowie z klasy IIIb SP2, w ramach projektu edukacyjnego „Lubię Lubań”, spotkali się w dniu 6 grudnia z Mikołajem.