Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 4

Aktualności:

16-02-2021

Czy chcą Państwo by EDUKACJA córki/syna stała się wspaniałą przygodą?

Przyjazna atmosfera, profesjonalna i fachowa opieka, indywidualne podejście do każdego dziecka i jego szeroko pojęte wsparcie,

11-02-2021

W poszukiwaniu tropów i śladów

Czym się różnią ślady od tropów? Gdzie ich szukać i jak rozpoznać? Kto je pozostawił? Na takie pytania próbowaliśmy odnaleźć odpowiedź w tym dniu.

11-01-2021

Gazetka

Wydanie Jubileuszowe Gazetki "Czwórka na piątkę"

22-12-2020

Prelekcja pana Piotra Kucznira pt. „Ciekawostki regionu, te znane i te mniej znane…”

14 grudnia br., na spotkaniu Klubu Historyka, odbyło się w naszej szkole spotkanie on – line z panem Piotrem Kucznirem (historykiem-pasjonatą, dziennikarzem i pisarzem o tematyce historycznej, działaczem oraz znawcą regionu, który od wielu lat bada „Naszą małą Ojczyznę”).

22-12-2020

Szlachetna Paczka

Miesiąc grudzień w tradycji i kulturze polskiej jest szczególny – to czas dawania i brania, radości i wspomnień. To również czas ofiarowania pomocy innym, dlatego przystąpiliśmy jako szkoła do akcji „Szlachetna Paczka”.

21-12-2020

Życzenia od SP4

Dyrektor i cała społeczność SP4 składają życzenia.  

18-12-2020

PIERWSZAKI Z NAGRODĄ W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE „SZKOLNY GANG FAJNIAKÓW”

Uczniowie klasy 1 b podczas nauczania zdalnego wzięli udział w ogólnopolskim programie z elementami ekologii i konkursie plastycznym „Szkolny Gang Fajniaków”.

07-12-2020

SZKOLNY GANG FAJNIAKÓW w klasie 1 b

Uczniowie 1b przystąpili do ogólnopolskiego programu edukacyjnego i konkursu plastycznego z elementami ekologii. W prosty sposób poznali magię natury, ucząc się wrażliwości ekologicznej i troski o środowisko.

27-11-2020

Bez barier w Szkole Podstawowej nr 4 w Lubaniu

W Szkole Podstawowej nr 4 w Lubaniu zmodernizowano teren, wykonano podjazd, zamontowano barierki i urządzenia na siłowni zewnętrznej. Wszystko z myślą o uczniach i osobach z niepełnosprawnościami.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...